MÖBLER / Soffor / Soffa 13429348

nr 1342 9348

Soffa

"Minerva", teak, Peter Hvidt and Orla Mølgaard Nielsen. Längd: 190cm

Kondition: slitage, skador, fläckar

Utrop:

4.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:48:21